Pressile

Tere tulemast!

Orienteerumise MMi ajal on akrediteeritud meediaesindajate käsutuses pressikeskus, mis asub Tartus Dorpati konverentsikeskuses. Võistluspäevadel on lisaks Dorpatis asuvale pressikeskusele spetsiaalsed meediaruumid või -telk ka kõigis võistluskeskustes.

Pressikeskused võistluskeskustes (Tartu, Viljandi, Rõuge ja Elva) on varustatud traadita interneti ja töökohtadega. Internet on piisavalt kiire, et laadida üles ka mahukat pildi- ja videomaterjali.

Pressikonverentsid toimuvad võistluskeskustes asuval meedialal kõigil võistluspäevadel kohe pärast lilletseremooniat.

Pressikontakt


Jonatan Karjus
MM 2017, turundus- ja kommunikatsioonijuht
Tel: +372 5819 2728
Email: media@woc2017.eeKristi Sarap
MM 2017, pressiesindaja
Tel: +372 51970726
Email: kristisarap@hotmail.comAkrediteerimine

Meediaakrediteering annab võimaluse siseneda meedia-aladele ja kasutada meediale mõeldud teenuseid. Samuti on meediaesindajatele ette nähtud võistluskaardid ning stardi-  ja tulemuste nimekirjad. Akrediteering meediale on tasuta.

Ametlik akrediteerimise tähtaeg Eventor süsteemi kaudu oli 18.juuni. Kui on huvi võistlusi kajastada, siis palun võtta ühendust media@woc2017.ee

Akrediteeringu saab kätte võistluskeskusest, mis asub Dorpati konverentsikeskuses. Meediaesindajatel palutakse materjalidel järel käies esitada isikut tõendav dokument. Juhul kui võistluskeskuses ei ole võimalik käia on võimalik akrediteering kättes saada ka võistlusmaastikel. Sel juhul palume eraldi teada anda.

Meedia-aladele pääsevad ainult akrediteeringuga ajakirjanikud.

Lahtiolekuajad

Pressikeskus Dorpati konverentsikeskuses (Turu 2, Tartu) on avatud samadel aegadel mil võistluskeskus.

Meedia telk või -ruum võistluspaikades on mehitatud terve võistluspäeva, vähemasti tund enne võistluste algust ja kaks tundi pärast lilletseremooniat. Täpsem informatsioon võistlusest: bulletään 3 (inglise keeles)

Transport

Meediale ei ole ette nähtud eraldi transporti. Sellegi poolest võime korraldada mõnel võistluspäval transpordi kaugemal metsas asuvatesse fotopunktidesse.

Igal võistluspäeval on akrediteeritud meediale ette nähtud parmimiskohad võistluspaiga läheduses. Parkimisluba meediale antakse koos akrediteeringuga.

Foto ja video

Fotograafid ja videoreporterid, kes soovivad jäädvustada kohapeal orienteerumise maailmameistrivõistlusi, peavad ennast eelnevalt akrediteerima. Ühes akrediteeringumaterjalidega saavad kõik fotograafid spetsiaalse vesti, mis peab võistlusterritooriumil liikudes seljas olema.

Kontaktisikuks kõigis pildistamisega seotud küsimustes on fotojuht Eva-Maria Truusalu (evamaria.truusalu@gmail.com).

Fotograafidele mõeldud koosolek, kus räägitakse lahti võistlusterritooriumil liikumise võimalused ja piirangud toimub iga võistluspäeva hommikul meediaruumis- või telgis. Kellaajad täpsustame vähemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist.

Meedia/VIP võistlus

Meediale ja VIP-idele korraldatakse orienteerumisvõistlus 5. juulil (kolmapäev) Külal (Voorepalu küla, Põlva maakond, 33km Tartust). Võistlusel on kolm rada: lühike, keskmine ja pikk. Start on avatud 15.00-17.00. Registreerimise tähtaeg 03. juuli.

Pildid

Allolevad pildid on tasuta kasutamiseks. Palun viidake pildi autorile (Tarmo Haud).

Eesti sportlased: Google Drive

Logod

Lae failid alla (jpg, png, pdf)